Питання, які часто задають

Що таке пластмасова індикаторна охоронна пломба?

Пластмасова індикаторна охоронна пломба - це пристрій захисту, яке зберігає майно і запобігає незаконному заволодінню ним. Пломба одноразова, безслідно розкрити і повторно використати її неможливо. Будь-яке втручання у встановлений виріб порушує її цілісність.

Навіщо на кожній пломбі вказано номер?

Номер на кожній охоронній пломбі вказано для того, щоб зробити її максимально унікальною. Таким чином, можна ідентифікувати кожен пристрій. Для більш зручної роботи з пломбами, деякі великі організації наносять на виріб штрих-код або QR-код, що дозволяє автоматично зчитувати і записувати додаткову інформацію та номер пломби в свої бази даних.

Чи можна виготовити пломбу з моїм номером?

Ні. Пломби випускаються з заводським номером, змінити його, підробити або виготовити іншу пломбу з таким же номером - неможливо. Автоматизована система не дає можливості будь-якого втручання в процес нумерації охоронних пломб.

Які пломби краще використовувати: пластикові або свинцеві?

Однозначно - пластикові. Сьогодні з упевненістю можна назвати свинцеві пломби пережитком минулого. Їх легко підробити, непомітно розкрити і навіть використати повторно. На відміну від свинцевих, зробити це з пластиковими номерними пломбами - неможливо.

Чи можна повторно використовувати пластикову номерну пломбу?

Ні це не можливо. Пристрій пломби продумано до дрібниць. Конструкція кожної пломби виключає можливість її повторного використання. В цьому і є головна перевага охоронної номерний пластикової пломби.

Чи можна замовити охоронні пломби зі своїм логотипом?

Звичайно. Ми надаємо таку можливість кожному нашому клієнту. Нанесення логотипу, штрих-коду або будь-якої іншої інформації здійснюється при замовленні пломб від 1000 шт. і безкоштовно *.

* Якщо інформація, яку необхідно нанести на пломбу, проста і не вимагає додаткових витрат на її нанесення, в іншому випадку, вартість нанесення потрібно уточнювати у менеджера.

Що потрібно для того, щоб самостійно встановити пластикову пломбу?

Охоронна індикаторна пломба встановлюється вручну без додаткових пристосувань.

Чи відрізняється ціна свинцевих пломб від номерних пластикових?

Так, відмінність є. Але вона, більше за все, не в ціні, а в якості. Свинцеві пломби продаються в кілограмах, і якщо враховувати різницю в ціні з пластиковими пломбами в перерахунку на штуки, то вартість останніх трохи вище. І вона виправдовує себе, тому що порівнювати якість свинцевих і пластикових не має сенсу. Вартість збереженого майна - ось що потрібно ставити в пріоритет, коли постає вибір які пломби використовувати: дешеві, але ненадійні або трохи дорожче, але якісніше. І чи варто економити на впевненості в тому, що опломбоване майно буде збережене?

Чи можна купити у вас одну пломбу?

Ні. Пломби в заводській упаковці (по 100 шт.) І мають свій індивідуальний номер. Ведеться суворий облік кожної пломби і її номера.

Мають ваші охоронні номерні пломби сертифікати якості?

Так. Кожна наша пломба, виготовлена в Україні, має свій сертифікат якості. Копії сертифікатів ми можемо вислати за запитом клієнта.